Puder brązujący, matujący, rozświetlający, mineralny… – bogata oferta drogeryjnych kosmetyków

Oferta kosmetyków stosowanych do wykonania idealnego makijażu rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Baza pod makijaż, podkład, szminka, cień i tusz do rzęs, rozświetlacz, puder – to podstawa, którą można dowolnie modyfikować w zależności od okazji, pory roku czy indywidualnych potrzeb cery. Najlepsze dla niej kosmetyki powinny delikatnie maskować niedoskonałości, jednocześnie podkreślając jej zalety i tworząc spójną i trwałą całość.

Puder w kompakcie – niezbędnik wielu kobiet

Wielofunkcyjnym kosmetykiem, który z powodzeniem może zastąpić kilka innych, zwłaszcza w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach, jest puder – doskonale znany i używany niemal przez wszystkie panie. W zależności od efektu, jaki użytkowniczki chcą osiągnąć, mogą one wybierać produkty o właściwościach:pudry - tagomago

  • brązujących,

  • rozświetlających,

  • wygładzających,

  • matujących,

  • transparentnych.

Zobacz bogatą ofertę na https://tagomago.pl/collections/makijaz-twarz-pudry. Jednak samo działanie to nie wszystko, czym należy się kierować, wybierając odpowiedni dla siebie puder. W drogeriach znaleźć można też pudry różniące się od siebie kolorem – każda firma ma w swojej ofercie przynajmniej kilka różnych odcieni, dzięki czemu kobiety mogą kupić kosmetyk, jak najlepiej dopasowany do swojej cery. Kosmetyki z tej grupy mają też rozmaite formuły – od sypkich, przez pudry w kamieniu lub kulkach, aż po kosmetyki w kremie.

Puder do zwieńczenia każdego makijażu

Puder jest bardzo ważnym elementem każdego makijażu – zarówno tego wykonywanego przez profesjonalne wizażystki w salonach kosmetycznych oraz na planach zdjęciowych lub fotograficznych, jak i tego wykonywanego przez miliony kobiet na co dzień w domowym zaciszu. Przede wszystkim ma on za zadanie utrwalić wcześniejpudry do makijazu twarzy nałożone kosmetyki oraz zadziałać zgodnie ze swoimi właściwościami, czyli na przykład rozświetlić, delikatnie zmatowić lub wygładzić cerę. Należy jednak pamiętać o odpowiednim sposobie aplikacji kosmetyku. Pudry sypkie zwykle nakładamy za pomocą delikatnych dużych pędzli. Natomiast puder w kamieniu lub kremie znacznie lepiej jest nakładać przy użyciu specjalnej gąbeczki, dzięki czemu kosmetyk idealnie rozprowadzi się na powierzchni twarzy i nie pozostawi na niej nieestetycznych plam. Odpowiednio dopasowany kompaktowy puder doskonale nadaje się także, gdy chcemy po całym dniu poprawić makijaż i odświeżyć cerę. Właśnie dlatego wiele kobiet zawsze ma go przy sobie – nie tylko na domowej toaletce, ale także w przenośnej kosmetyczce na co dzień i na wielkie wyjścia.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: